Tellimisinfo

Kui olete saatnud meie e-meilile tellimuse, siis vastame kas: soovitud toode on olemas või võtame tegemisele ning anname teada, kui pikk on tellitud toote valmistamise tähtaeg.

Kauba olemasolul saadame tellija e-meilile arve, mis tuleb tasuda hiljemalt 7 päeva jooksul. Tellimus jõustub peale arve tasumist. Kui arve pole 7 päeva jooksul tasutud, siis tellimus tühistatakse.

Kaupadele kehtib seaduses ettenähtud garantii koos 14-päevase tagastamisõigusega.  Teade toote tagastamise kohta koos pangakonto numbriga palume saata aadressil info@isetehtu.ee. Müüja kannab raha 14 päeva jooksul antud kontole, peale tagastatud kauba saabumist.          

Tagastatud kaup ei tohi olla kahjustatud. Kui tagastamisel on selgunud, et kauba kvaliteet on halvenenud, ümber töötatud või rikutud, on ostjal kohustus selle väärtus hüvitada.

Kauba tagastamiskulusid ei kompenseerita.

SAATMINE

Arve laekumisel OÜ Isetehtu pangaarvele saadame kauba enamasti 2-3 tööpäeva jooksu.

Saatmiseks kasutame Omniva ja Smartposti teenuseid. Nende hinnakirja alusel kehtestatud saatmistasule lisandub pakendi tasu (turvaümbrik või karp). Paki hind oleneb eseme kaalust ja märgitakse arvele.

Suurematele esemetele (käärpuud, kangasteljed jne.) tuleb eelneval kokkuleppel ise  järele tulla aadressil Jõgevamaa, Tabivere, Põllu 3.

Close Menu